Handboogvereniging Kunst en Vriendschap - Liessel

Download hier de laatste wedstrijdkalender.
Wedstrijdkalender vanaf 11 september 2018

Wedstrijdkalender Kunst en Vriendschap  vanaf  1 september 2018

Datum

 

Wat

WIE / WAAR

Aanvang

Vertrek

zo 16 sep

Uit

1e ronde Indooor

Houts Welvaren - Helmond

 

 

do 20 sep

Uit

1e ronde 25m1p

Houts Welvaren - Helmond

20:00 uur

19:00 uur

ma 24 sep

Thuis

Najaarsvergadering

 

20:00 uur

 

do 27 sep

Uit

Toernooi Krijgsman Soranus

Krijgsman Soranus - Lieshout

20:00 uur

19:00 uur

zo 30 sep

Uit

2e ronde Indoor

St. Willibrordus - Milheeze

 

 

do 04 okt

Uit

Toernooi Vredelust

Vredelust - Deurne

20:00 uur

19:30 uur

zo 14 okt

Uit

3e ronde Indoor

Houts Welvaren - Helmond

 

 

do 18 okt

Uit

2e ronde 25m1p

St. Willibrordus - Milheeze

20:00 uur

19:15 uur

do 25 okt

uit

Griendtsveense pijl

Griendtsveen’s Uitspanning - Griendtsveen

19:30 uur

19:00 uur

zo 28 okt

Uit

4e ronde Indoor

Houts Welvaren - Helmond

 

 

wo 07 nov

Uit

Vriendschappelijk

EMM - Asten

20:00 uur

19:30 uur

zo 11 nov

Uit

5e ronde Indoor

Houts Welvaren - Helmond

 

 

zo 25 nov

Uit

6e ronde Indoor

St. Willibrordus - Milheeze

 

 

do 29 nov

Thuis

3e ronde 25m1p

 

20:00 uur

 

zo 09 dec

Uit

7e ronde Indoor

Houts Welvaren - Helmond

 

 

zo 09 dec

Uit

Prijsuitreiking Indoorcompetitie

Recht door Zee - Helmond

16:00 uur

 

do 13 dec

Thuis

4e ronde 25m1p

 

20:00 uur

 

do 03 jan 2019

Thuis

5e ronde 25m1p

 

20:00 uur

 

do 17 jan 2019

Uit

6e ronde 25m1p

St. Willibrordus - Milheeze

20:00 uur

19:15 uur

do 31 jan 2019

Uit

Willem de Vries Toernooi

Neerlandia - Bakel

20:00 uur

19:15 uur

za 02 feb 2019

Uit

RK Indoor Individueel

 

 

 

zo 03 feb 2019

Uit

RK Indoor Individueel

 

 

 

do 07 feb 2019

Thuis

NL Toernooi

O.R.H. - Someren

20:00 uur

 

do 14 feb 2019

Uit

7e ronde 25mi1p

De Batavieren - Neerkant

20:00 uur

19:30 uur

ma 18 feb 2019

Uit

Inhaalwedstrijd 25m1p individueel

Krijgsman Soranus - Lieshout

20:00 uur

 

ma 18 feb 2019

Thuis

Trainingsavond voor diegene die niet inhalen

 

20:00 uur

 

za 02 mrt 2019

 

Carnaval

 

 

 

zo 03 mrt 2019

 

Carnaval

 

 

 

ma 04 mrt 2019

 

Carnaval

 

 

 

di 05 mrt 2019

 

Carnaval

 

 

 

za 09 mrt 2019

Uit

BK Indoor Cadetten / Junioren

 

 

 

zo 10 mrt 2019

Uit

BK Indoor Senioren

 

 

 

do 14 mrt 2019

Thuis

NL Toernooi

EMM - Asten

20:00 uur

 

ma 01 apr 2019

Thuis

NL Toernooi

Oud Liesselnaren

20:00 uur

 

ma 08 apr 2019

Thuis

NL Toernooi

Griendtsveen’s Uitspanning - Griendtsveen

20:00 uur

 

za 13 apr 2019

Thuis

Koningschieten

onder voorbehoud

13:30 uur

 

za 13 apr 2019

Uit

RK 25m1p Individueel

 

 

 

zo 14 apr 2019

Uit

RK 25m1p Individueel

 

 

 

zo 21 apr 2019

 

Pasen

 

 

 

ma 22 apr 2019

 

Pasen

 

 

 

za 27 apr 2019

 

Koningsdag

 

 

 

za 11 mei 2019

Uit

RK 25m1p Teams

 

 

 

zo 12 mei 2019

Uit

RK 25m1p Teams

 

 

 

za 25 mei 2019

Uit

BK 25m1p Individueel kl 2-6

 

 

 

zo 26 mei 2019

Uit

BK 25m1p Individueel kl 1

 

 

 

do 30 mei 2019

 

Hemelvaartsdag

 

 

 

za 01 jun 2019

Uit

BK 25m1p Teams kl B-D

 

 

 

zo 02 jun 2019

Uit

BK 25m1p Teams kl Ere-A

 

 

 

zo 09 jun 2019

 

Pinksteren

 

 

 

ma 10 jun 2019

 

Pinksteren

 

 

 

zo 23 jun 2019

Uit

NK 25m1p Individueel Recurve

 

 

 

ma 26 aug 2019

Thuis

Kermiskoning/De Hoofdzaak trofee

 

10:00 uur

 

zo 08 sep 2019

Uit

Gemeente Deurne beker

Vredelust - Deurne

13:30 uur

13:00 uur