Handboogvereniging Kunst en Vriendschap - Liessel

Download hier de laatste wedstrijdkalender.
Wedstrijdkalender vanaf 1 februari 2018

Wedstrijdkalender Kunst en Vriendschap  vanaf  1 februari 2018

Datum

 

Wat

WIE / WAAR

Aanvang

Vertrek

do 01 feb

Uit

Willem de Vries Toernooi

Neerlandia - Bakel

20:00 uur

19:15 uur

za 03 feb

Uit

RK Indoor Individueel

 

 

 

zo 04 feb

Uit

RK Indoor Individueel

 

 

 

ma 05 feb

Thuis

NL Toernooi

Griendtsveen’s Uitspanning - Griendtsveen

20:00 uur

 

do 08 feb

Thuis

NL Toernooi

Vredelust - Deurne

20:00 uur

 

do 08 feb

Thuis

NL Toernooi

Prins Bernhard - Mierlo

20:00 uur

 

za 10 feb

 

Carnaval

 

 

 

zo 11 feb

 

Carnaval

 

 

 

ma 12 feb

 

Carnaval

 

 

 

di 13 feb

 

Carnaval

 

 

 

do 15 feb

Thuis

NL Toernooi

Haagse Rozenknop - Helmond

20:00 uur

 

do 22 feb

Thuis

6e ronde 25m1p

 

20:00 uur

 

ma 26 feb

Thuis

NL Toernooi

Ons Genoegen - America

20:00 uur

 

do 01 mrt

Uit

7e ronde 25mi1p

De Batavieren - Neerkant

20:00 uur

19:30 uur

ma 05 mrt

Uit

Inhaalwedstrijd 25m1p

 

 

 

do 08 mrt

Uit

Toernooi Prins Bernhard

Prins Bernhard - Mierlo

20:00 uur

19:15 uur

do 15 mrt

Thuis

NL Toernooi

De Batavieren - Neerkant

20:00 uur

 

do 15 mrt

Thuis

NL Toernooi

Krijgsman Soranus - Lieshout

20:00 uur

 

zo 18 mrt

Uit

BK Indoor Individueel

 

 

 

do 22 mrt

Thuis

NL Toernooi

De Eendracht - Aarle Rixtel

20:00 uur

 

ma 26 mrt

Thuis

NL Toernooi

De Batavieren - Castenraij

20:00 uur

 

zo 01 apr

 

Pasen

 

 

 

ma 02 apr

 

Pasen

 

 

 

do 05 apr

Uit

Bestuurswedstrijd Regio 113

 

 

 

za 07 apr

Thuis

Koningschieten

 

13:30 uur

 

ma 09 apr

Thuis

NL Toernooi

Oud Liesselnaren

20:00 uur

 

do 12 apr

Thuis

NL Toernooi

EMM - Asten

20:00 uur

 

do 12 apr

Thuis

NL Toernooi

Recht door Zee - Helmond

20:00 uur

 

za 14 apr

Uit

RK 25m1p Individueel

 

 

 

zo 15 apr

Uit

RK 25m1p Individueel

 

 

 

ma 16 apr

Uit

Toernooi Batavieren Castenraij

Batavieren Castenraij

20:00 uur

19:15 uur

do 19 apr

Thuis

NL Toernooi

Neerlandia - Bakel

20:00 uur

 

za 21 apr

Uit

RK 25m1p Teams

 

 

 

zo 22 apr

Uit

RK 25m1p Teams

 

 

 

do 26 apr

Thuis

NL Toernooi

De Vriendschap - Mierlo

20:00 uur

 

zo 06 mei

Uit

Masters- en Veteranenwedstrijd Regio 113

 

 

 

do 10 mei

 

Hemelvaartsdag

 

 

 

do 17 mei

Uit

Toernooi St. Willibrordus

St. Willibrordus - Milheeze

20:00 uur

19:15 uur

zo 20 mei

 

Pinksteren

 

 

 

ma 21 mei

 

Pinksteren

 

 

 

do 24 mei

Uit

van Ganzenwinkeltoernooi

De Eendracht - Aarle Rixtel

20:00 uur

19:00 uur

za 26 mei

Uit

BK 25m1p Individueel

 

 

 

zo 27 mei

Uit

BK 25m1p Individueel

 

 

 

za 02 jun

Uit

NK 25m1p Teams

 

 

 

zo 03 jun

Uit

NK 25m1p Teams

 

 

 

do 27 sep

Uit

Toernooi Krijgsman Soranus

Krijgsman Soranus - Lieshout

20:00 uur

19:00 uur